Benelli TRK 702X vs Yamaha Tenere 700 World Raid
Benelli TRK 702X vs Yamaha Tenere 700 World Raid naast elkaar: vermogen, gewicht, zithoogte, tankinhoud, actieradius, A2 en prijzen. Bouwjaren: vanaf 2023 en vanaf 2026.
Belangrijkste verschillen
- Meer vermogen: Yamaha Tenere 700 World Raid (54 vs 52 kW)
- Lichter: Yamaha Tenere 700 World Raid (220 vs 244 kg, rijklaar gewicht)
- Lagere zithoogte: Benelli TRK 702X (840 vs 890 mm)
- Grotere actieradius: Yamaha Tenere 700 World Raid (ongeveer 470 vs 370 km)
- Goedkoper nieuw: Benelli TRK 702X (€ 8.769 vs € 13.699, Duitse prijslijst)
| Specificaties | Benelli TRK 702X | Yamaha Tenere 700 World Raid |
|---|---|---|
| Bouwjaren | vanaf 2023 | vanaf 2026 |
| Type | Adventure | Adventure |
| Rijbewijs | A2 begrensd | A2 begrensd |
| Motorblok | 698 cc, 2 cil. | 689 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 51,5 kW / 70 pk | ✓54 kW / 73 pk (beste waarde) |
| Koppel | 70 Nm bij 6000 tpm | 68 Nm bij 6500 tpm |
| Gewicht | 244 kg (rijklaar gewicht) | ✓220 kg (rijklaar gewicht) (beste waarde) |
| Zithoogte | 840 mm | 890 mm |
| Veerweg | voor 140 mm, achter 173 mm | voor 230 mm, achter 220 mm |
| Max. laadvermogen | 197 kg (bestuurder, passagier, bagage) | 174 kg (bestuurder, passagier, bagage) |
| ABS | ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 20 l | ✓23 l (beste waarde) |
| Verbruik | 4,7 l/100 km | ✓4,3 l/100 km (beste waarde) |
| Actieradius op één tank | 370 km | ✓470 km (beste waarde) |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 8.769 | € 13.699 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 5.800 - € 7.900 | € 12.300 |
Interactief vergelijken (voeg een derde model toe)
Benelli TRK 702X: zwakke punten
- Klein dealernetwerk
- Zwaar: 230 kg of meer
Yamaha Tenere 700 World Raid: zwakke punten
- Hoge zithoogte: 850 mm of meer - zie "Kom je met je voeten aan de grond?"
Andere vergelijkingen
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.