Yamaha XMAX 400: technické údaje a srovnání
Yamaha XMAX 400 (skútr, 2018-2023): motor 395 cm³, 24,5 kW / 33 k, 210 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Yamaha XMAX400
Yamaha XMAX 400: porovnat s libovolným modelem
Yamaha XMAX 4002018-2023 · 395 cm³ · 25 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Generace 2018-2023
| Ročníky | 2018-2023 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 395 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 24,5 kW / 33 k |
| Točivý moment | 36 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 210 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 110 mm, vzadu 107 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS od roku 2017 |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 135 000 Kč - 175 000 Kč |
Generace 2013-2017
| Ročníky | 2013-2017 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 395 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 23,2 kW / 32 k |
| Hmotnost | 211 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 785 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 110 mm, vzadu 110 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS od roku 2017 |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena ojetého (odhad) | 121 000 Kč - 149 000 Kč |
Proč za to stojí
- Úložný prostor pod sedlem
- Pohodlný posed
- Stabilní na dálnici
- Dobře drží cenu
Na co si dát pozor
- Oblíbený u zlodějů
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Piaggio Beverly 400 400 cm³ · 26 kW · sedlo 799 mm
- BMW C 400 GT 350 cm³ · 25 kW · sedlo 765 mm
- Kymco Xciting VS 400 400 cm³ · 25 kW · sedlo 815 mm
- Suzuki Burgman 400 400 cm³ · 22 kW · sedlo 755 mm
- SYM Maxsym GT 400 399 cm³ · 25 kW · sedlo 780 mm
- BMW C 400 X 350 cm³ · 25 kW · sedlo 775 mm
- Peugeot Metropolis 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 780 mm
- SYM Cruisym 400 399 cm³ · 25 kW · sedlo 785 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha XMAX 400 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 24,5 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Yamaha XMAX 400?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha XMAX 400?
210 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha XMAX 400?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 13 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.