Peugeot Metropolis 400: technické údaje a srovnání
Peugeot Metropolis 400 (skútr, od roku 2020): motor 399 cm³, 26,2 kW / 36 k, 271 kg, výška sedla 780 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Peugeot Metropolis 400: porovnat s libovolným modelem
Peugeot Metropolis 400od roku 2020 · 399 cm³ · 26 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Facelift Euro 5 (od roku 2020)
| Ročníky | od roku 2020 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 399 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 26,2 kW / 36 k |
| Točivý moment | 38,1 Nm při 5750 ot./min |
| Hmotnost | 271 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 780 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13,5 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 280 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 243 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 156 000 Kč - 219 000 Kč |
Generace 2013-2019
| Ročníky | 2013-2019 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 399 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 27,4 kW / 37 k |
| Hmotnost | 270 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 780 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS od roku 2017 |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13,5 l |
| Spotřeba | 4,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 240 km |
| Cena ojetého (odhad) | 135 000 Kč - 183 000 Kč |
Proč za to stojí
- Stabilní na dálnici
- Úložný prostor pod sedlem
- Bez spojky a bez řazení
- Pohodlný posed
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Piaggio Beverly 400 400 cm³ · 26 kW · sedlo 799 mm
- Piaggio MP3 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 790 mm
- BMW C 400 GT 350 cm³ · 25 kW · sedlo 765 mm
- SYM ADX TG 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 790 mm
- Peugeot XP400 399 cm³ · 27 kW · sedlo 815 mm
- SYM Cruisym 400 399 cm³ · 25 kW · sedlo 785 mm
- SYM Maxsym GT 400 399 cm³ · 25 kW · sedlo 780 mm
- Yamaha XMAX 400 395 cm³ · 25 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Peugeot Metropolis 400 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 26,2 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Peugeot Metropolis 400?
780 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Peugeot Metropolis 400?
271 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Peugeot Metropolis 400?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 13,5 l je to zhruba 280 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.