BMW C 400 GT: technické údaje a srovnání
BMW C 400 GT (skútr, od roku 2025): motor 350 cm³, 25 kW / 34 k, 219 kg (pohotovostní), výška sedla 765 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: BMW C400GT
BMW C 400 GT: porovnat s libovolným modelem
BMW C 400 GTod roku 2025 · 350 cm³ · 25 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Modernizace MY2025 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 25 kW / 34 k |
| Točivý moment | 35 Nm při 5750 ot./min |
| Hmotnost | 219 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 765 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 109.2 mm, vzadu 111.7 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12,8 l |
| Spotřeba | 3,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena ojetého (odhad) | 179 000 Kč - 191 000 Kč |
Generace 2019-2024
| Ročníky | 2019-2024 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 25 kW / 34 k |
| Točivý moment | 35 Nm |
| Hmotnost | 212 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 775 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12,8 l |
| Spotřeba | 3,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena ojetého (odhad) | 155 000 Kč - 201 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Dobrá ochrana před větrem
- Moderní elektronika
- Stabilní na dálnici
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- BMW C 400 X 350 cm³ · 25 kW · sedlo 775 mm
- Piaggio Beverly 400 400 cm³ · 26 kW · sedlo 799 mm
- Voge SR4 Max 350 350 cm³ · 25 kW · sedlo 780 mm
- Honda ADV350 330 cm³ · 22 kW · sedlo 795 mm
- Honda Forza 350 330 cm³ · 22 kW · sedlo 780 mm
- QJ Motor Fort 4.0 350 cm³ · 24 kW · sedlo 775 mm
- Honda SH350i 330 cm³ · 22 kW · sedlo 805 mm
- Zontes 368G 368 cm³ · 29 kW · sedlo 795 mm
Časté otázky
Splňuje BMW C 400 GT podmínky pro skupinu A2?
Ano: 25 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má BMW C 400 GT?
765 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží BMW C 400 GT?
219 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má BMW C 400 GT?
Asi 3,9 l/100 km; s nádrží 12,8 l je to zhruba 290 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.