QJ Motor Fort 4.0: technické údaje a srovnání
QJ Motor Fort 4.0 (skútr, od roku 2024): motor 350 cm³, 24,4 kW / 33 k, 213 kg (pohotovostní), výška sedla 775 mm. Řidičské oprávnění: A2.
QJ Motor Fort 4.0: porovnat s libovolným modelem
QJ Motor Fort 4.0od roku 2024 · 350 cm³ · 24 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 24,4 kW / 33 k |
| Točivý moment | 33,5 Nm |
| Hmotnost | 213 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 775 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 3,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 320 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 143 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 100 000 Kč - 129 000 Kč |
Proč za to stojí
- Bez spojky a bez řazení
- Úložný prostor pod sedlem
- Pohodlný posed
- Stabilní na dálnici
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Brzdové kotouče: opotřebení, házení
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- BMW C 400 GT 350 cm³ · 25 kW · sedlo 765 mm
- BMW C 400 X 350 cm³ · 25 kW · sedlo 775 mm
- Honda ADV350 330 cm³ · 22 kW · sedlo 795 mm
- Honda Forza 350 330 cm³ · 22 kW · sedlo 780 mm
- Piaggio Beverly 400 400 cm³ · 26 kW · sedlo 799 mm
- Voge SR4 Max 350 350 cm³ · 25 kW · sedlo 780 mm
- Honda SH350i 330 cm³ · 22 kW · sedlo 805 mm
- Yamaha XMAX 400 395 cm³ · 25 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje QJ Motor Fort 4.0 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 24,4 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má QJ Motor Fort 4.0?
775 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží QJ Motor Fort 4.0?
213 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má QJ Motor Fort 4.0?
Asi 3,8 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 320 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky QJ Motor
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.