Piaggio Beverly 400: technické údaje a srovnání
Piaggio Beverly 400 (skútr, od roku 2021): motor 400 cm³, 26 kW / 35 k, 195 kg (pohotovostní), výška sedla 799 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Piaggio Beverly 400: porovnat s libovolným modelem
Piaggio Beverly 400od roku 2021 · 400 cm³ · 26 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
hpe (od roku 2021)
| Ročníky | od roku 2021 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 400 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 26 kW / 35 k |
| Točivý moment | 37,7 Nm při 5500 ot./min |
| Hmotnost | 195 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 799 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 90 mm, vzadu 81 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 3,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 168 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 113 000 Kč - 151 000 Kč |
Tourer (2008-2011)
| Ročníky | 2008-2011 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 399 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 25 kW / 34 k |
| Hmotnost | 195 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 775 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS na přání |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13,2 l |
| Spotřeba | 4,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 250 km |
| Cena ojetého (odhad) | 83 000 Kč - 97 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Stabilní na dálnici
- Moderní elektronika
- Úložný prostor pod sedlem
Na co si dát pozor
- Oblíbený u zlodějů
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Peugeot Metropolis 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 780 mm
- Aprilia SR GT 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 820 mm
- SYM ADX TG 400 399 cm³ · 26 kW · sedlo 790 mm
- Zontes 368G 368 cm³ · 29 kW · sedlo 795 mm
- Yamaha XMAX 400 395 cm³ · 25 kW · sedlo 800 mm
- BMW C 400 GT 350 cm³ · 25 kW · sedlo 765 mm
- BMW C 400 X 350 cm³ · 25 kW · sedlo 775 mm
- SYM Maxsym GT 400 399 cm³ · 25 kW · sedlo 780 mm
Časté otázky
Splňuje Piaggio Beverly 400 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 26 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Piaggio Beverly 400?
799 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Piaggio Beverly 400?
195 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Piaggio Beverly 400?
Asi 3,9 l/100 km; s nádrží 12 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.