Yamaha MT-07: technické údaje a srovnání

Yamaha MT-07 (naked bike, od roku 2025): motor 689 cm³, 54 kW / 73 k, 183 kg (pohotovostní), výška sedla 805 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.

Také se píše: Yamaha MT07, Yamaha MT 07

Yamaha MT-07: porovnat s libovolným modelem

Yamaha MT-07od roku 2025 · 689 cm³ · 54 kW

Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.

Generace

3. generace (od roku 2025)

Ročníkyod roku 2025
TypNaked bike
OprávněníA2 s omezením výkonu
Motor689 cm³, 2 vál.
Výkon54 kW / 73 k
Točivý moment68 Nm při 6500 ot./min
Hmotnost183 kg (pohotovostní)
Výška sedla805 mm
Zdvih odpruženívpředu 130 mm, vzadu 130 mm
Max. zatížení167 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla)
ABSABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž14 l
Spotřeba4,2 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž290 km
Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno)209 000 Kč
Cena ojetého (odhad)175 000 Kč - 188 000 Kč

2. generace (2021-2024)

Ročníky2021-2024
TypNaked bike
OprávněníA2 s omezením výkonu
Motor689 cm³, 2 vál.
Výkon54 kW / 73 k
Točivý moment67 Nm při 6500 ot./min
Hmotnost184 kg (pohotovostní)
Výška sedla805 mm
Zdvih odpruženívpředu 130 mm, vzadu 130 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž14 l
Spotřeba4,3 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž280 km
Cena ojetého (odhad)143 000 Kč - 167 000 Kč

1. generace (2014-2020)

Ročníky2014-2020
TypNaked bike
OprávněníA2 s omezením výkonu
Motor689 cm³, 2 vál.
Výkon54,8 kW / 75 k
Točivý moment68 Nm při 6500 ot./min
Hmotnost182 kg (pohotovostní)
Výška sedla805 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSABS od roku 2016
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž14 l
Spotřeba4,3 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž280 km
Cena ojetého (odhad)106 000 Kč - 145 000 Kč

Stránka modelu (výrobce)Web výrobceHledat na Googlu

Sdílet tento model: Facebook X WhatsApp

Proč za to stojí

  • Motor se skutečným charakterem
  • Moderní elektronika
  • Obrovský výběr příslušenství

Na co si dát pozor

  • Slabá ochrana před větrem
  • Jednoduché, levné odpružení

Co zkontrolovat u ojetého

Srovnání s konkurenty

Podobné motocykly

Časté otázky

Splňuje Yamaha MT-07 podmínky pro skupinu A2?

Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 54 kW.

Jakou výšku sedla má Yamaha MT-07?

805 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.

Kolik váží Yamaha MT-07?

183 kg (pohotovostní).

Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha MT-07?

Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 290 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.

Všechny modely značky Yamaha

Nahlásit chybu

Yamaha MT-07 (od roku 2025)

Co nesedí?

Odešleme jen to, co sem napíšete, a název modelu.

Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.