Voge R625 vs Yamaha MT-07
Voge R625 vs Yamaha MT-07 vedle sebe: výkon, hmotnost, výška sedla, nádrž, dojezd, skupina A2 a ceny. Modelové ročníky: od roku 2025.
Hlavní rozdíly
- Vyšší výkon: Yamaha MT-07 (54 oproti 47 kW)
- Nižší hmotnost: Yamaha MT-07 (183 oproti 202 kg, pohotovostní)
- Nižší sedlo: Yamaha MT-07 (805 oproti 820 mm)
- Delší dojezd: Voge R625 (asi 380 oproti 290 km)
- Nižší cena nového: Voge R625 (146 000 Kč oproti 209 000 Kč, německý ceník)
| Technické údaje | Voge R625 | Yamaha MT-07 |
|---|---|---|
| Ročníky | od roku 2025 | od roku 2025 |
| Typ | Naked bike | Naked bike |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 581 cm³, 2 vál. | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 47,1 kW / 64 k | ✓54 kW / 73 k (nejlepší hodnota) |
| Točivý moment | 57 Nm při 6500 ot./min | 68 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 202 kg (pohotovostní) | ✓183 kg (pohotovostní) (nejlepší hodnota) |
| Výška sedla | 820 mm | 805 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 109 mm, vzadu 119 mm | vpředu 130 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů | 167 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální | řetěz, manuální |
| Nádrž | ✓16,5 l (nejlepší hodnota) | 14 l |
| Spotřeba | ✓3,8 l/100 km (nejlepší hodnota) | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | ✓380 km (nejlepší hodnota) | 290 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 146 000 Kč | 209 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 108 000 Kč - 131 000 Kč | 175 000 Kč - 188 000 Kč |
Porovnat interaktivně (přidat třetí model)
Voge R625: na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Yamaha MT-07: na co si dát pozor
- Slabá ochrana před větrem
- Jednoduché, levné odpružení
Další srovnání
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.