Ducati Panigale V4: technické údaje a srovnání
Ducati Panigale V4 (sportovní, od roku 2022): motor 1103 cm³, 158,5 kW / 215 k, 198.5 kg (pohotovostní), výška sedla 850 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Panigale V4: porovnat s libovolným modelem
Ducati Panigale V4od roku 2022 · 1103 cm³ · 159 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2022+ (17 l tank, 850 mm seat) (od roku 2022)
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1103 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 158,5 kW / 215 k |
| Točivý moment | 120,9 Nm při 11250 ot./min |
| Hmotnost | 198.5 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 850 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 125 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 7,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 697 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 497 000 Kč - 627 000 Kč |
(16 l tank, 830-835 mm seat) (2018-2021)
| Ročníky | 2018-2021 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1103 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 157 kW / 213 k |
| Točivý moment | 124 Nm při 10000 ot./min |
| Hmotnost | 198 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 7,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 180 km |
| Cena ojetého (odhad) | 393 000 Kč - 458 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Drahé seřízení ventilů
- Krátký dojezd, časté tankování
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
Podobné motocykly
- BMW S1000RR 999 cm³ · 154 kW · sedlo 824 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- BMW M 1000 RR 999 cm³ · 160 kW · sedlo 865 mm
- Aprilia RSV4 1100 1099 cm³ · 162 kW · sedlo 840 mm
- Honda CBR1000RR-R Fireblade 1000 cm³ · 160 kW · sedlo 843 mm
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Kawasaki Ninja ZX-10R 998 cm³ · 144 kW · sedlo 825 mm
- Honda CBR1000RR Fireblade 999 cm³ · 141 kW · sedlo 832 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Panigale V4 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 158,5 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Panigale V4?
850 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Panigale V4?
198.5 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Panigale V4?
Asi 7,8 l/100 km; s nádrží 17 l je to zhruba 190 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.