Aprilia RSV4 1100: technické údaje a srovnání
Aprilia RSV4 1100 (sportovní, od roku 2025): motor 1099 cm³, 161,8 kW / 220 k, 204 kg (pohotovostní), výška sedla 840 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Aprilia RSV4 1100: porovnat s libovolným modelem
Aprilia RSV4 1100od roku 2025 · 1099 cm³ · 162 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Modernizace 2025 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1099 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 161,8 kW / 220 k |
| Točivý moment | 125 Nm při 10800 ot./min |
| Hmotnost | 204 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 127 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 7,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 537 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 451 000 Kč - 483 000 Kč |
Modernizace 2021 (2021-2024)
| Ročníky | 2021-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1099 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 159,5 kW / 217 k |
| Točivý moment | 125 Nm při 10500 ot./min |
| Hmotnost | 202 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17,9 l |
| Spotřeba | 7,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Cena ojetého (odhad) | 467 000 Kč - 545 000 Kč |
Factory / RR (2019-2020)
| Ročníky | 2019-2020 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1077 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 159 kW / 216 k |
| Točivý moment | 122 Nm při 11000 ot./min |
| Hmotnost | 199 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18,4 l |
| Spotřeba | 7,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 420 000 Kč - 442 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Únavný na dlouhých cestách
- Drahé pojištění
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Ducati Panigale V4 1103 cm³ · 159 kW · sedlo 850 mm
- BMW S1000RR 999 cm³ · 154 kW · sedlo 824 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- BMW M 1000 RR 999 cm³ · 160 kW · sedlo 865 mm
- Honda CBR1000RR-R Fireblade 1000 cm³ · 160 kW · sedlo 843 mm
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Ducati Panigale V4 R 998 cm³ · 160 kW · sedlo 855 mm
- Kawasaki Ninja ZX-10R 998 cm³ · 144 kW · sedlo 825 mm
Časté otázky
Splňuje Aprilia RSV4 1100 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 161,8 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Aprilia RSV4 1100?
840 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Aprilia RSV4 1100?
204 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Aprilia RSV4 1100?
Asi 7,9 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 200 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.