BMW M 1000 RR: technické údaje a srovnání
BMW M 1000 RR (sportovní, od roku 2025): motor 999 cm³, 160,4 kW / 218 k, 194 kg (pohotovostní), výška sedla 865 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Také se píše: BMW M1000RR
BMW M 1000 RR: porovnat s libovolným modelem
BMW M 1000 RRod roku 2025 · 999 cm³ · 160 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 999 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 160,4 kW / 218 k |
| Točivý moment | 113 Nm při 11000 ot./min |
| Hmotnost | 194 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 865 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 118 mm |
| Max. zatížení | 213 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,5 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 882 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 741 000 Kč - 794 000 Kč |
Generace 2021-2024
| Ročníky | 2021-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 999 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 156 kW / 212 k |
| Točivý moment | 113 Nm při 11000 ot./min |
| Hmotnost | 193 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 832 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 117 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,5 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena ojetého (odhad) | 543 000 Kč - 634 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Drahé pojištění
- Drahé díly
- Únavný na dlouhých cestách
- Krátký dojezd, časté tankování
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Podobné motocykly
- BMW S1000RR 999 cm³ · 154 kW · sedlo 824 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- Honda CBR1000RR-R Fireblade 1000 cm³ · 160 kW · sedlo 843 mm
- Ducati Panigale V4 R 998 cm³ · 160 kW · sedlo 855 mm
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Ducati Panigale V4 1103 cm³ · 159 kW · sedlo 850 mm
- Kawasaki Ninja ZX-10R 998 cm³ · 144 kW · sedlo 825 mm
- Yamaha YZF-R1M 998 cm³ · 147 kW · sedlo 861 mm
Časté otázky
Splňuje BMW M 1000 RR podmínky pro skupinu A2?
Ne: 160,4 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má BMW M 1000 RR?
865 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží BMW M 1000 RR?
194 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má BMW M 1000 RR?
Asi 7,5 l/100 km; s nádrží 16,5 l je to zhruba 190 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.