Ducati Panigale V4 R: technické údaje a srovnání
Ducati Panigale V4 R (sportovní, od roku 2025): motor 998 cm³, 160,3 kW / 218 k, 186.5 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 855 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Panigale V4 R: porovnat s libovolným modelem
Ducati Panigale V4 Rod roku 2025 · 998 cm³ · 160 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2025+ (17 l tank, 855 mm seat) (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 160,3 kW / 218 k |
| Točivý moment | 114,5 Nm při 12000 ot./min |
| Hmotnost | 186.5 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 855 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 125 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | 170 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 7,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 1 069 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 898 000 Kč - 962 000 Kč |
(16 l tank, 830 mm seat) (2019-2024)
| Ročníky | 2019-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 162 kW / 220 k |
| Točivý moment | 112 Nm při 11500 ot./min |
| Hmotnost | 193 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 170 km |
| Cena ojetého (odhad) | 749 000 Kč - 968 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Únavný na dlouhých cestách
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Krátký dojezd, časté tankování
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
Podobné motocykly
- BMW S1000RR 999 cm³ · 154 kW · sedlo 824 mm
- BMW M 1000 RR 999 cm³ · 160 kW · sedlo 865 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- Honda CBR1000RR-R Fireblade 1000 cm³ · 160 kW · sedlo 843 mm
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Kawasaki Ninja ZX-10R 998 cm³ · 144 kW · sedlo 825 mm
- Yamaha YZF-R1M 998 cm³ · 147 kW · sedlo 861 mm
- Ducati Panigale V4 1103 cm³ · 159 kW · sedlo 850 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Panigale V4 R podmínky pro skupinu A2?
Ne: 160,3 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Panigale V4 R?
855 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Panigale V4 R?
186.5 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Panigale V4 R?
Asi 7,2 l/100 km; s nádrží 17 l je to zhruba 210 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.