Honda CBR1000RR Fireblade: technické údaje a srovnání
Honda CBR1000RR Fireblade (sportovní, 2017-2019): motor 999 cm³, 141 kW / 192 k, 196 kg (pohotovostní), výška sedla 832 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Honda CBR1000RR Fireblade: porovnat s libovolným modelem
Honda CBR1000RR Fireblade2017-2019 · 999 cm³ · 141 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
SC77 (2017-2019)
| Ročníky | 2017-2019 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 999 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 141 kW / 192 k |
| Hmotnost | 196 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 832 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,1 l |
| Spotřeba | 7,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena ojetého (odhad) | 330 000 Kč - 366 000 Kč |
SC59 (2008-2016)
| Ročníky | 2008-2016 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 131 kW / 178 k |
| Hmotnost | 199 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS na přání |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17,7 l |
| Spotřeba | 7 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena ojetého (odhad) | 233 000 Kč - 351 000 Kč |
SC57 (2004-2007)
| Ročníky | 2004-2007 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 126,4 kW / 172 k |
| Hmotnost | 205 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 185 000 Kč - 216 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
- Dobře drží cenu
Na co si dát pozor
- Drahé pojištění
- Drahé díly
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Servisní historie: razítka a faktury
- Omezení výkonu nebo úpravy: odpovídají dokladům?
Podobné motocykly
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- Aprilia RSV4 RR / RF 999 cm³ · 148 kW · sedlo 845 mm
- Yamaha YZF-R1M 998 cm³ · 147 kW · sedlo 861 mm
- Ducati 1199 Panigale 1198 cm³ · 143 kW · sedlo 825 mm
- Ducati Panigale V4 1103 cm³ · 159 kW · sedlo 850 mm
- Suzuki GSX-S1000F 999 cm³ · 107 kW · sedlo 810 mm
- Ducati 959 Panigale 955 cm³ · 110 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje Honda CBR1000RR Fireblade podmínky pro skupinu A2?
Ne: 141 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Honda CBR1000RR Fireblade?
832 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Honda CBR1000RR Fireblade?
196 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Honda CBR1000RR Fireblade?
Asi 7,2 l/100 km; s nádrží 16,1 l je to zhruba 190 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.