Aprilia RSV4 RR / RF: technické údaje a srovnání
Aprilia RSV4 RR / RF (sportovní, 2015-2018): motor 999 cm³, 148 kW / 201 k, 202 kg (pohotovostní), výška sedla 845 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Aprilia RSV4 RR / RF: porovnat s libovolným modelem
Aprilia RSV4 RR / RF2015-2018 · 999 cm³ · 148 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace 2015-2018
| Ročníky | 2015-2018 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 999 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 148 kW / 201 k |
| Hmotnost | 202 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18,5 l |
| Spotřeba | 7,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 293 000 Kč - 342 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Únavný na dlouhých cestách
- Drahé pojištění
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Suzuki GSX-R1000 999 cm³ · 149 kW · sedlo 825 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cm³ · 147 kW · sedlo 855 mm
- Honda CBR1000RR Fireblade 999 cm³ · 141 kW · sedlo 832 mm
- Yamaha YZF-R1M 998 cm³ · 147 kW · sedlo 861 mm
- Ducati 1199 Panigale 1198 cm³ · 143 kW · sedlo 825 mm
- Bimota Tesi H2 998 cm³ · 170 kW · sedlo 840 mm
- Ducati 1299 Panigale 1285 cm³ · 151 kW · sedlo 830 mm
- Suzuki GSX-S1000F 999 cm³ · 107 kW · sedlo 810 mm
Časté otázky
Splňuje Aprilia RSV4 RR / RF podmínky pro skupinu A2?
Ne: 148 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Aprilia RSV4 RR / RF?
845 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Aprilia RSV4 RR / RF?
202 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Aprilia RSV4 RR / RF?
Asi 7,8 l/100 km; s nádrží 18,5 l je to zhruba 210 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.