Kymco CV-X45: dane techniczne i porównanie
Kymco CV-X45 (adventure, od 2027): silnik 427 cm³, 25,3 kW / 34 KM, 212 kg (z płynami), wysokość siedzenia 800 mm. Prawo jazdy: A2.
Inne zapisy: Kymco CVX45, Kymco CV X45
Kymco CV-X45: porównaj z dowolnym modelem
Kymco CV-X45od 2027 · 427 cm³ · 25 kW
Wpisz markę lub model. Tabela otworzy się, gdy wybierzesz drugi motocykl.
Dane techniczne
Wersja od 2027
| Roczniki | od 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Prawo jazdy | A2 |
| Silnik | 427 cm³, 1 cyl. |
| Moc | 25,3 kW / 34 KM |
| Masa | 212 kg (z płynami) |
| Wysokość siedzenia | 800 mm |
| Skok zawieszenia | brak danych |
| Maks. obciążenie | brak danych |
| ABS | ABS |
| Napęd / skrzynia | łańcuch, automat |
| Bak | 13,5 l |
| Spalanie | 4,4 l/100 km |
| Zasięg na jednym baku | 270 km |
| Cena | Cena nieznana |
| Dane o niezawodności | Brak długoterminowych danych o niezawodności tego modelu |
Dlaczego warto?
- Wygodna pozycja
- Łagodna, przewidywalna moc
Podobne motocykle
- Royal Enfield Himalayan 450 452 cm³ · 29 kW · siedzenie 825 mm
- Zongshen Cyclone RX4 401 cm³ · 27 kW · siedzenie 810 mm
- CFMoto 450MT 449 cm³ · 31 kW · siedzenie 820 mm
- Junak RX-401 401 cm³ · 27 kW · siedzenie 810 mm
- Mutt Stravaig 401 401 cm³ · 27 kW · siedzenie 810 mm
- Zongshen Cyclone RX3S 378 cm³ · 27 kW · siedzenie 840 mm
- Sinnis Terrain T380 380 cm³ · 27 kW · siedzenie 820 mm
- Benelli TRK 502X 500 cm³ · 35 kW · siedzenie 860 mm
Pytania
Czy Kymco CV-X45 spełnia wymagania prawa jazdy A2?
Tak: 25,3 kW mieści się w limicie A2 (35 kW). Obowiązuje też stosunek 0,2 kW na kg, więc sprawdź dokumenty konkretnego egzemplarza.
Kymco CV-X45: jaka jest wysokość siedzenia?
800 mm. To, czy dosięgniesz ziemi, zależy też od szerokości siedzenia: wyszukiwarka szacuje to z Twojego wzrostu i długości nogi.
Ile waży Kymco CV-X45?
212 kg (z płynami).
Ile pali Kymco CV-X45 i jaki ma zasięg?
Ok. 4,4 l/100 km; z bakiem 13,5 l to około 270 km do rezerwy.
Dane od producentów i z testów; ceny są szacunkowe. Sprawdź konkretny egzemplarz.