Kymco CV-X45: specificaties en vergelijking
Kymco CV-X45 (adventure, vanaf 2027): motorblok van 427 cc, 25,3 kW / 34 pk, 212 kg (rijklaar gewicht), zithoogte 800 mm. Rijbewijs: A2.
Ook geschreven als: Kymco CVX45, Kymco CV X45
Kymco CV-X45 vergelijken met een model naar keuze
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Specificaties
Generatie vanaf 2027
| Bouwjaren | vanaf 2027 |
|---|---|
| Type | Adventure |
| Rijbewijs | A2 |
| Motorblok | 427 cc, 1 cil. |
| Vermogen | 25,3 kW / 34 pk |
| Gewicht | 212 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 800 mm |
| Veerweg | geen gegevens |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, automaat |
| Tank | 13,5 l |
| Verbruik | 4,4 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 270 km |
| Prijs | Prijs onbekend |
| Betrouwbaarheidsgegevens | Langetermijngegevens over de betrouwbaarheid van dit model zijn nog niet beschikbaar |
Waarom het de moeite waard is
- Comfortabele zitpositie
- Soepel, voorspelbaar vermogen
Vergelijkbare modellen
- Royal Enfield Himalayan 450 452 cc · 29 kW · zithoogte 825 mm
- Zongshen Cyclone RX4 401 cc · 27 kW · zithoogte 810 mm
- CFMoto 450MT 449 cc · 31 kW · zithoogte 820 mm
- Junak RX-401 401 cc · 27 kW · zithoogte 810 mm
- Mutt Stravaig 401 401 cc · 27 kW · zithoogte 810 mm
- Zongshen Cyclone RX3S 378 cc · 27 kW · zithoogte 840 mm
- Sinnis Terrain T380 380 cc · 27 kW · zithoogte 820 mm
- Benelli TRK 502X 500 cc · 35 kW · zithoogte 860 mm
Vragen
Is de Kymco CV-X45 geschikt voor het A2-rijbewijs?
Ja: 25,3 kW valt binnen de A2-grens van 35 kW. Daarnaast mag de verhouding tussen vermogen en gewicht niet hoger zijn dan 0,2 kW/kg; controleer die in de papieren van het exemplaar dat je koopt.
Wat is de zithoogte van de Kymco CV-X45?
800 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Kymco CV-X45?
212 kg (rijklaar gewicht).
Hoeveel verbruikt de Kymco CV-X45 en wat is de actieradius?
Ongeveer 4,4 l/100 km; met de tank van 13,5 l kom je zo'n 270 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.