Kymco CV-X45: technické údaje a srovnání
Kymco CV-X45 (adventure, od roku 2027): motor 427 cm³, 25,3 kW / 34 k, 212 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Kymco CVX45, Kymco CV X45
Kymco CV-X45: porovnat s libovolným modelem
Kymco CV-X45od roku 2027 · 427 cm³ · 25 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2027
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 427 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 25,3 kW / 34 k |
| Hmotnost | 212 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, automatická |
| Nádrž | 13,5 l |
| Spotřeba | 4,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena | Cena neznámá |
| Údaje o spolehlivosti | Dlouhodobé údaje o spolehlivosti tohoto modelu zatím nejsou k dispozici |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Plynulý, předvídatelný výkon
Podobné motocykly
- Royal Enfield Himalayan 450 452 cm³ · 29 kW · sedlo 825 mm
- Zongshen Cyclone RX4 401 cm³ · 27 kW · sedlo 810 mm
- CFMoto 450MT 449 cm³ · 31 kW · sedlo 820 mm
- Junak RX-401 401 cm³ · 27 kW · sedlo 810 mm
- Mutt Stravaig 401 401 cm³ · 27 kW · sedlo 810 mm
- Zongshen Cyclone RX3S 378 cm³ · 27 kW · sedlo 840 mm
- Sinnis Terrain T380 380 cm³ · 27 kW · sedlo 820 mm
- Benelli TRK 502X 500 cm³ · 35 kW · sedlo 860 mm
Časté otázky
Splňuje Kymco CV-X45 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 25,3 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Kymco CV-X45?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Kymco CV-X45?
212 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Kymco CV-X45?
Asi 4,4 l/100 km; s nádrží 13,5 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.