Yamaha Tracer 7 GT: technické údaje a srovnání
Yamaha Tracer 7 GT (sportovně cestovní, od roku 2025): motor 689 cm³, 54 kW / 73 k, 214 kg (pohotovostní), výška sedla 845 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Yamaha Tracer 7 GT: porovnat s libovolným modelem
Yamaha Tracer 7 GTod roku 2025 · 689 cm³ · 54 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Nové provedení 2025 (new frame, Euro 5+) (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 68 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 214 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 139 mm |
| Max. zatížení | 177 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 4,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 380 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 292 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 245 000 Kč - 262 000 Kč |
Generace 2021-2024
| Ročníky | 2021-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 67 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 196 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 4,3 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 340 km |
| Cena ojetého (odhad) | 191 000 Kč - 223 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Snadná montáž zavazadel
- Dobrá ochrana před větrem
- Motor se skutečným charakterem
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Co zkontrolovat u ojetého
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Servisní historie: razítka a faktury
- Omezení výkonu nebo úpravy: odpovídají dokladům?
Podobné motocykly
- Yamaha Tracer 7 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Benelli TRK 702 698 cm³ · 52 kW · sedlo 790 mm
- Kawasaki Versys 650 649 cm³ · 49 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tracer 7 GT Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Yamaha Tracer 7 Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- QJ Motor SRT 700 698 cm³ · 54 kW · sedlo 790 mm
- Rieju Xplora 707 698 cm³ · 52 kW · sedlo 795 mm
- Honda NC750X 745 cm³ · 43 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha Tracer 7 GT podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 54 kW.
Jakou výšku sedla má Yamaha Tracer 7 GT?
845 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha Tracer 7 GT?
214 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha Tracer 7 GT?
Asi 4,1 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 380 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.