Yamaha Tracer 7 GT: specificaties en vergelijking
Yamaha Tracer 7 GT (sporttoerer, vanaf 2025): motorblok van 689 cc, 54 kW / 73 pk, 214 kg (rijklaar gewicht), zithoogte 845 mm. Rijbewijs: A2 begrensd.
Yamaha Tracer 7 GT vergelijken met een model naar keuze
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Generaties
Nieuw ontwerp 2025 (new frame, Euro 5+) (vanaf 2025)
| Bouwjaren | vanaf 2025 |
|---|---|
| Type | Sporttoerer |
| Rijbewijs | A2 begrensd |
| Motorblok | 689 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 54 kW / 73 pk |
| Koppel | 68 Nm bij 6500 tpm |
| Gewicht | 214 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 845 mm |
| Veerweg | voor 130 mm, achter 139 mm |
| Max. laadvermogen | 177 kg (bestuurder, passagier, bagage) |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 18 l |
| Verbruik | 4,1 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 380 km |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 11.999 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 10.100 - € 10.800 |
Generatie 2021-2024
| Bouwjaren | 2021-2024 |
|---|---|
| Type | Sporttoerer |
| Rijbewijs | A2 begrensd |
| Motorblok | 689 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 54 kW / 73 pk |
| Koppel | 67 Nm bij 6500 tpm |
| Gewicht | 196 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 840 mm |
| Veerweg | geen gegevens |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 17 l |
| Verbruik | 4,3 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 340 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 7.800 - € 9.200 |
Waarom het de moeite waard is
- Comfortabele zitpositie
- Bagage makkelijk te monteren
- Goede windbescherming
- Karaktervol motorblok
- Grote actieradius (350 km+)
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Ketting en tandwielen: speling, stugge schakels, haaientanden
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
- Begrenzingskit of aanpassingen: kloppen ze met de papieren?
Vergelijkbare modellen
- Yamaha Tracer 7 689 cc · 54 kW · zithoogte 830 mm
- Benelli TRK 702 698 cc · 52 kW · zithoogte 790 mm
- Kawasaki Versys 650 649 cc · 49 kW · zithoogte 840 mm
- Yamaha Tracer 7 GT Y-AMT 689 cc · 54 kW · zithoogte 845 mm
- Yamaha Tracer 7 Y-AMT 689 cc · 54 kW · zithoogte 830 mm
- QJ Motor SRT 700 698 cc · 54 kW · zithoogte 790 mm
- Rieju Xplora 707 698 cc · 52 kW · zithoogte 795 mm
- Honda NC750X 745 cc · 43 kW · zithoogte 800 mm
Vragen
Is de Yamaha Tracer 7 GT geschikt voor het A2-rijbewijs?
Ja, met een begrenzingskit tot 35 kW: voor A2 mogen motoren met een origineel vermogen tot 70 kW worden begrensd, en deze heeft 54 kW.
Wat is de zithoogte van de Yamaha Tracer 7 GT?
845 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Yamaha Tracer 7 GT?
214 kg (rijklaar gewicht).
Hoeveel verbruikt de Yamaha Tracer 7 GT en wat is de actieradius?
Ongeveer 4,1 l/100 km; met de tank van 18 l kom je zo'n 380 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.