QJ Motor SRT 700: technické údaje a srovnání
QJ Motor SRT 700 (sportovně cestovní, od roku 2025): motor 698 cm³, 54 kW / 73 k, 235 kg (pohotovostní), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Také se píše: QJ Motor SRT700
QJ Motor SRT 700: porovnat s libovolným modelem
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 698 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 67 Nm |
| Hmotnost | 235 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19,5 l |
| Spotřeba | 5,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena ojetého (odhad) | 129 000 Kč - 158 000 Kč |
Generace 2023-2024
| Ročníky | 2023-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 698 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 67 Nm |
| Hmotnost | 235 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19,5 l |
| Spotřeba | 5,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena ojetého (odhad) | 123 000 Kč - 129 000 Kč |
Proč za to stojí
- Snadná montáž zavazadel
- Pohodlný posed
- Plynulý, předvídatelný výkon
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Drahé pojištění
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Podobné motocykly
- Yamaha Tracer 7 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Benelli TRK 702 698 cm³ · 52 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha Tracer 7 GT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Kawasaki Versys 650 649 cm³ · 49 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tracer 7 GT Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Yamaha Tracer 7 Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Phelon & Moore Capetown 7S 693 cm³ · 55 kW · sedlo 810 mm
- Honda NC750X 745 cm³ · 43 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje QJ Motor SRT 700 podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 54 kW.
Jakou výšku sedla má QJ Motor SRT 700?
790 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží QJ Motor SRT 700?
235 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má QJ Motor SRT 700?
Asi 5,1 l/100 km; s nádrží 19,5 l je to zhruba 330 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky QJ Motor
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.