Phelon & Moore Capetown 7S: technické údaje a srovnání
Phelon & Moore Capetown 7S (sportovně cestovní, od roku 2026): motor 693 cm³, 55 kW / 75 k, 240 kg (pohotovostní), výška sedla 810 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Phelon & Moore Capetown 7S: porovnat s libovolným modelem
Phelon & Moore Capetown 7Sod roku 2026 · 693 cm³ · 55 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2026
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 693 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 55 kW / 75 k |
| Točivý moment | 68 Nm při 7000 ot./min |
| Hmotnost | 240 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 170 mm, vzadu 170 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21 l |
| Spotřeba | 5,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 350 km |
| Cena ojetého (odhad) | 166 000 Kč |
| Údaje o spolehlivosti | Dlouhodobé údaje o spolehlivosti tohoto modelu zatím nejsou k dispozici |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Stabilní na dálnici
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Yamaha Tracer 7 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Benelli TRK 702 698 cm³ · 52 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha Tracer 7 GT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Kawasaki Versys 650 649 cm³ · 49 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tracer 7 GT Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- QJ Motor SRT 700 698 cm³ · 54 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha Tracer 7 Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Honda NC750X 745 cm³ · 43 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Phelon & Moore Capetown 7S podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 55 kW.
Jakou výšku sedla má Phelon & Moore Capetown 7S?
810 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Phelon & Moore Capetown 7S?
240 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Phelon & Moore Capetown 7S?
Asi 5,2 l/100 km; s nádrží 21 l je to zhruba 350 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Phelon & Moore
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.