Yamaha Tracer 7 Y-AMT: technické údaje a srovnání
Yamaha Tracer 7 Y-AMT (sportovně cestovní, od roku 2026): motor 689 cm³, 54 kW / 73 k, 206 kg (pohotovostní), výška sedla 830 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Yamaha Tracer 7 Y-AMT: porovnat s libovolným modelem
Yamaha Tracer 7 Y-AMTod roku 2026 · 689 cm³ · 54 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
2026, automated manual (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 68 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 206 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 139 mm |
| Max. zatížení | 183 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, AMT (automatizovaná manuální: běžná převodovka bez páky spojky, řadí sama nebo tlačítkem) |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 370 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 258 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 232 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Dobrá ochrana před větrem
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Na co si dát pozor
- Jednoduché, levné odpružení
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Yamaha Tracer 7 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Yamaha Tracer 7 GT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Benelli TRK 702 698 cm³ · 52 kW · sedlo 790 mm
- Kawasaki Versys 650 649 cm³ · 49 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tracer 7 GT Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 845 mm
- Suzuki SV-7GX 645 cm³ · 54 kW · sedlo 795 mm
- QJ Motor SRT 700 698 cm³ · 54 kW · sedlo 790 mm
- Rieju Xplora 707 698 cm³ · 52 kW · sedlo 795 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha Tracer 7 Y-AMT podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 54 kW.
Jakou výšku sedla má Yamaha Tracer 7 Y-AMT?
830 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha Tracer 7 Y-AMT?
206 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha Tracer 7 Y-AMT?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 370 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.