MV Agusta Brutale 800: specificaties en vergelijking
MV Agusta Brutale 800 (naked, vanaf 2026): motorblok van 798 cc, 83 kW / 113 pk, 194 kg (met vloeistoffen, zonder brandstof), zithoogte 830 mm. Rijbewijs: alleen A.
MV Agusta Brutale 800 vergelijken met een model naar keuze
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Generaties
Euro 5+ (MY26) (vanaf 2026)
| Bouwjaren | vanaf 2026 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 798 cc, 3 cil. |
| Vermogen | 83 kW / 113 pk |
| Koppel | 85 Nm bij 7500 tpm |
| Gewicht | 194 kg (met vloeistoffen, zonder brandstof) |
| Zithoogte | 830 mm |
| Veerweg | voor 125 mm, achter 130 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 16,5 l |
| Verbruik | 5,8 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 250 km |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 12.600 - € 12.900 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 11.300 |
Euro 4 (2017-2025)
| Bouwjaren | 2017-2025 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 798 cc, 3 cil. |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Koppel | 83 Nm bij 7600 tpm |
| Gewicht | 193 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 830 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 16,6 l |
| Verbruik | 6 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 240 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 8.600 - € 13.200 |
Generatie 2013-2016
| Bouwjaren | 2013-2016 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 798 cc, 3 cil. |
| Vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Gewicht | 186 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 810 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS vanaf 2015 |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 16,6 l |
| Verbruik | 6,2 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 230 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 7.300 - € 8.500 |
Waarom het de moeite waard is
- Karaktervol motorblok
- Wendbaar in het verkeer
- Moderne elektronica
Zwakke punten
- Dure onderdelen
- Klein dealernetwerk
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
- Elektrische stekkers: corrosie, verlichting, schakelaars
- Koelsysteem: lekkage, werkt de ventilator?
Vergelijk met concurrenten
Vergelijkbare modellen
- Triumph Street Triple 765 cc · 88 kW · zithoogte 826 mm
- Yamaha MT-09 890 cc · 88 kW · zithoogte 825 mm
- Yamaha MT-09 SP 890 cc · 88 kW · zithoogte 825 mm
- BMW F900R 895 cc · 77 kW · zithoogte 815 mm
- Honda CB750 Hornet 755 cc · 68 kW · zithoogte 795 mm
- Yamaha MT-09 Y-AMT 890 cc · 88 kW · zithoogte 825 mm
- Kawasaki Z900 948 cc · 91 kW · zithoogte 830 mm
- MV Agusta Brutale 800 Rosso 798 cc · 82 kW · zithoogte 830 mm
Vragen
Is de MV Agusta Brutale 800 geschikt voor het A2-rijbewijs?
Nee: 83 kW is meer dan 70 kW, dus begrenzen voor A2 kan niet. Hiervoor heb je een rijbewijs A nodig.
Wat is de zithoogte van de MV Agusta Brutale 800?
830 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de MV Agusta Brutale 800?
194 kg (met vloeistoffen, zonder brandstof).
Hoeveel verbruikt de MV Agusta Brutale 800 en wat is de actieradius?
Ongeveer 5,8 l/100 km; met de tank van 16,5 l kom je zo'n 250 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.