MV Agusta Brutale 800: technické údaje a srovnání
MV Agusta Brutale 800 (naked bike, od roku 2026): motor 798 cm³, 83 kW / 113 k, 194 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 830 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
MV Agusta Brutale 800: porovnat s libovolným modelem
MV Agusta Brutale 800od roku 2026 · 798 cm³ · 83 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Euro 5+ (MY26) (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 798 cm³, 3 vál. |
| Výkon | 83 kW / 113 k |
| Točivý moment | 85 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 194 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 125 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,5 l |
| Spotřeba | 5,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 250 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 306 000 Kč - 313 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 276 000 Kč |
Euro 4 (2017-2025)
| Ročníky | 2017-2025 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 798 cm³, 3 vál. |
| Výkon | 85 kW / 116 k |
| Točivý moment | 83 Nm při 7600 ot./min |
| Hmotnost | 193 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,6 l |
| Spotřeba | 6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 240 km |
| Cena ojetého (odhad) | 210 000 Kč - 320 000 Kč |
Generace 2013-2016
| Ročníky | 2013-2016 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 798 cm³, 3 vál. |
| Výkon | 92 kW / 125 k |
| Hmotnost | 186 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS od roku 2015 |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16,6 l |
| Spotřeba | 6,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 176 000 Kč - 206 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Obratný v provozu
- Moderní elektronika
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Triumph Street Triple 765 cm³ · 88 kW · sedlo 826 mm
- Yamaha MT-09 890 cm³ · 88 kW · sedlo 825 mm
- Yamaha MT-09 SP 890 cm³ · 88 kW · sedlo 825 mm
- BMW F900R 895 cm³ · 77 kW · sedlo 815 mm
- Honda CB750 Hornet 755 cm³ · 68 kW · sedlo 795 mm
- Yamaha MT-09 Y-AMT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 825 mm
- Kawasaki Z900 948 cm³ · 91 kW · sedlo 830 mm
- MV Agusta Brutale 800 Rosso 798 cm³ · 82 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje MV Agusta Brutale 800 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 83 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má MV Agusta Brutale 800?
830 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží MV Agusta Brutale 800?
194 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má MV Agusta Brutale 800?
Asi 5,8 l/100 km; s nádrží 16,5 l je to zhruba 250 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky MV Agusta
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.