Yamaha XMAX 250: technické údaje a srovnání
Yamaha XMAX 250 (skútr, 2014-2017): motor 250 cm³, 15 kW / 20 k, 182 kg (pohotovostní), výška sedla 785 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Yamaha XMAX250
Yamaha XMAX 250: porovnat s libovolným modelem
Yamaha XMAX 2502014-2017 · 250 cm³ · 15 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Generace 2014-2017
| Ročníky | 2014-2017 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 250 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 15 kW / 20 k |
| Hmotnost | 182 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 785 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 110 mm, vzadu 84 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS na přání |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13,2 l |
| Spotřeba | 3,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 83 000 Kč - 97 000 Kč |
Generace 2005-2013
| Ročníky | 2005-2013 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 249 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 14,9 kW / 20 k |
| Hmotnost | 175 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 792 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS na přání |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 3,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 66 000 Kč - 99 000 Kč |
Proč za to stojí
- Osvědčený, spolehlivý motor
- Úložný prostor pod sedlem
- Pohodlný posed
- Dobře drží cenu
Na co si dát pozor
- V dálničních rychlostech se trápí
- Oblíbený u zlodějů
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Podobné motocykly
- Vespa GTS 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Kymco Agility+ 300 276 cm³ · 17 kW · sedlo 800 mm
- Honda Forza 300 279 cm³ · 19 kW · sedlo 780 mm
- Piaggio MP3 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Vespa GTV 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha XMAX 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 795 mm
- Honda SH300i 279 cm³ · 20 kW · sedlo 785 mm
- Kymco X-Town 300i 276 cm³ · 17 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha XMAX 250 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 15 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Yamaha XMAX 250?
785 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha XMAX 250?
182 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha XMAX 250?
Asi 3,8 l/100 km; s nádrží 13,2 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.