Kymco Agility+ 300: technické údaje a srovnání
Kymco Agility+ 300 (skútr, 2019-2022): motor 276 cm³, 17,1 kW / 23 k, 191 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Kymco Agility+ 300: porovnat s libovolným modelem
Kymco Agility+ 3002019-2022 · 276 cm³ · 17 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Agility+ 300 (276 cc) (2019-2022)
| Ročníky | 2019-2022 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 276 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 17,1 kW / 23 k |
| Točivý moment | 22,5 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 191 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 13 l |
| Spotřeba | 3,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena ojetého (odhad) | 64 000 Kč - 75 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Stabilní na dálnici
- Úložný prostor pod sedlem
- Levný a jednoduchý servis
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Podobné motocykly
- Vespa GTS 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Piaggio Beverly 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 790 mm
- Honda Forza 300 279 cm³ · 19 kW · sedlo 780 mm
- Piaggio MP3 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha XMAX 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 795 mm
- Vespa GTV 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Honda SH300i 279 cm³ · 20 kW · sedlo 785 mm
- Keeway Ariic 318 276 cm³ · 16 kW · sedlo 790 mm
Časté otázky
Splňuje Kymco Agility+ 300 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 17,1 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Kymco Agility+ 300?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Kymco Agility+ 300?
191 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Kymco Agility+ 300?
Asi 3,6 l/100 km; s nádrží 13 l je to zhruba 310 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.