Yamaha MT-10 SP: technické údaje a srovnání

Yamaha MT-10 SP (naked bike, 2022-2024): motor 998 cm³, 122 kW / 166 k, 214 kg (pohotovostní), výška sedla 835 mm. Řidičské oprávnění: jen A.

Také se píše: Yamaha MT10SP, Yamaha MT 10 SP

Yamaha MT-10 SP: porovnat s libovolným modelem

Yamaha MT-10 SP2022-2024 · 998 cm³ · 122 kW

Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.

Generace

Facelift SP (Ohlins semi-active) (2022-2024)

Ročníky2022-2024
TypNaked bike
Oprávněníjen A
Motor998 cm³, 4 vál.
Výkon122 kW / 166 k
Točivý moment112 Nm při 9000 ot./min
Hmotnost214 kg (pohotovostní)
Výška sedla835 mm
Zdvih odpruženívpředu 120 mm, vzadu 120 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž17 l
Spotřeba6,8 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž220 km
Cena ojetého (odhad)355 000 Kč - 393 000 Kč

1. generace SP (Ohlins semi-active) (2017-2021)

Ročníky2017-2021
TypNaked bike
Oprávněníjen A
Motor998 cm³, 4 vál.
Výkon118 kW / 160 k
Točivý moment111 Nm při 9000 ot./min
Hmotnost210 kg (pohotovostní)
Výška sedla825 mm
Zdvih odpruženívpředu 120 mm, vzadu 120 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž17 l
Spotřeba6,8 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž220 km
Cena ojetého (odhad)283 000 Kč - 348 000 Kč

Hledat na Googlu

Sdílet tento model: Facebook X WhatsApp

Proč za to stojí

  • Motor se skutečným charakterem
  • Moderní elektronika
  • Kvalitní odpružení
  • Silné brzdy

Na co si dát pozor

  • Při pomalé jízdě cuká na plyn
  • Drahé pojištění
  • Krátký dojezd, časté tankování

Co zkontrolovat u ojetého

Podobné motocykly

Časté otázky

Splňuje Yamaha MT-10 SP podmínky pro skupinu A2?

Ne: 122 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.

Jakou výšku sedla má Yamaha MT-10 SP?

835 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.

Kolik váží Yamaha MT-10 SP?

214 kg (pohotovostní).

Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha MT-10 SP?

Asi 6,8 l/100 km; s nádrží 17 l je to zhruba 220 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.

Všechny modely značky Yamaha

Nahlásit chybu

Yamaha MT-10 SP (2022-2024)

Co nesedí?

Odešleme jen to, co sem napíšete, a název modelu.

Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.