MV Agusta Brutale 1000 RR: technické údaje a srovnání
MV Agusta Brutale 1000 RR (naked bike, od roku 2026): motor 998 cm³, 148 kW / 201 k, 203 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 845 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
MV Agusta Brutale 1000 RR: porovnat s libovolným modelem
MV Agusta Brutale 1000 RRod roku 2026 · 998 cm³ · 148 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Euro 5+ (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 148 kW / 201 k |
| Točivý moment | 116 Nm při 11000 ot./min |
| Hmotnost | 203 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 646 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 582 000 Kč |
Generace 2020-2025
| Ročníky | 2020-2025 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 153 kW / 208 k |
| Točivý moment | 116,5 Nm při 11000 ot./min |
| Hmotnost | 186 kg (suchá) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 120 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena ojetého (odhad) | 634 000 Kč - 829 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Malá síť prodejců
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- BMW M 1000 R 999 cm³ · 154 kW · sedlo 830 mm
- BMW S1000R 999 cm³ · 125 kW · sedlo 830 mm
- Kawasaki Z H2 998 cm³ · 147 kW · sedlo 830 mm
- Ducati Streetfighter V4 1103 cm³ · 158 kW · sedlo 845 mm
- Triumph Speed Triple 1160 cm³ · 135 kW · sedlo 830 mm
- BMW M 1000 RS 999 cm³ · 160 kW · sedlo 850 mm
- Aprilia Tuono V4 1099 cm³ · 132 kW · sedlo 836 mm
- Yamaha MT-10 998 cm³ · 122 kW · sedlo 835 mm
Časté otázky
Splňuje MV Agusta Brutale 1000 RR podmínky pro skupinu A2?
Ne: 148 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má MV Agusta Brutale 1000 RR?
845 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží MV Agusta Brutale 1000 RR?
203 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má MV Agusta Brutale 1000 RR?
Asi 7,5 l/100 km; s nádrží 16 l je to zhruba 190 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky MV Agusta
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.