Aprilia Tuono V4: technické údaje a srovnání
Aprilia Tuono V4 (naked bike, od roku 2025): motor 1099 cm³, 132,4 kW / 180 k, 211 kg (pohotovostní), výška sedla 836 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Aprilia Tuono V4: porovnat s libovolným modelem
Aprilia Tuono V4od roku 2025 · 1099 cm³ · 132 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Modernizace 2025 (1099 cc) (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1099 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 132,4 kW / 180 k |
| Hmotnost | 211 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 836 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18,5 l |
| Spotřeba | 7,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 440 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 369 000 Kč - 396 000 Kč |
1100 RR/Factory (2015-2024)
| Ročníky | 2015-2024 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1077 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 129 kW / 175 k |
| Točivý moment | 121 Nm při 9000 ot./min |
| Hmotnost | 209 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18,5 l |
| Spotřeba | 7,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena ojetého (odhad) | 276 000 Kč - 438 000 Kč |
R (1000) (2011-2014)
| Ročníky | 2011-2014 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 999 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 123 kW / 167 k |
| Hmotnost | 209 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS od roku 2014 |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Cena ojetého (odhad) | 222 000 Kč - 259 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Obratný v provozu
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Malá síť prodejců
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Triumph Speed Triple 1160 cm³ · 135 kW · sedlo 830 mm
- BMW S1000R 999 cm³ · 125 kW · sedlo 830 mm
- KTM 1290 Super Duke R 1301 cm³ · 132 kW · sedlo 835 mm
- Yamaha MT-10 998 cm³ · 122 kW · sedlo 835 mm
- Ducati Streetfighter V4 1103 cm³ · 158 kW · sedlo 845 mm
- Honda CB1000 Hornet 1000 cm³ · 112 kW · sedlo 810 mm
- Suzuki GSX-S1000 999 cm³ · 112 kW · sedlo 810 mm
- Honda CB1000 Hornet SP 1000 cm³ · 116 kW · sedlo 809 mm
Časté otázky
Splňuje Aprilia Tuono V4 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 132,4 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Aprilia Tuono V4?
836 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Aprilia Tuono V4?
211 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Aprilia Tuono V4?
Asi 7,4 l/100 km; s nádrží 18,5 l je to zhruba 220 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.