Aprilia Tuono V4: specificaties en vergelijking
Aprilia Tuono V4 (naked, vanaf 2025): motorblok van 1099 cc, 132,4 kW / 180 pk, 211 kg (rijklaar gewicht), zithoogte 836 mm. Rijbewijs: alleen A.
Aprilia Tuono V4 vergelijken met een model naar keuze
Aprilia Tuono V4vanaf 2025 · 1099 cc · 132 kW
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Generaties
Modelupdate 2025 (1099 cc) (vanaf 2025)
| Bouwjaren | vanaf 2025 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1099 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 132,4 kW / 180 pk |
| Gewicht | 211 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 836 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 18,5 l |
| Verbruik | 7,4 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 220 km |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 18.100 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 15.200 - € 16.300 |
1100 RR/Factory (2015-2024)
| Bouwjaren | 2015-2024 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1077 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 129 kW / 175 pk |
| Koppel | 121 Nm bij 9000 tpm |
| Gewicht | 209 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 825 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 18,5 l |
| Verbruik | 7,4 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 220 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 11.400 - € 18.000 |
R (1000) (2011-2014)
| Bouwjaren | 2011-2014 |
|---|---|
| Type | Naked |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 999 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 123 kW / 167 pk |
| Gewicht | 209 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 825 mm |
| Veerweg | voor 120 mm, achter 130 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS vanaf 2014 |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 17 l |
| Verbruik | 7,5 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 200 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 9.200 - € 10.700 |
Waarom het de moeite waard is
- Karaktervol motorblok
- Moderne elektronica
- Vering van goede kwaliteit
- Wendbaar in het verkeer
Zwakke punten
- Dure onderdelen
- Hoge verzekeringspremie
- Klein dealernetwerk
- Kleine actieradius, vaak tanken
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
- Elektrische stekkers: corrosie, verlichting, schakelaars
- Valschade: stuureinden, hendels, voetsteunen, krassen op deksels
Vergelijkbare modellen
- Triumph Speed Triple 1160 cc · 135 kW · zithoogte 830 mm
- BMW S1000R 999 cc · 125 kW · zithoogte 830 mm
- KTM 1290 Super Duke R 1301 cc · 132 kW · zithoogte 835 mm
- Yamaha MT-10 998 cc · 122 kW · zithoogte 835 mm
- Ducati Streetfighter V4 1103 cc · 158 kW · zithoogte 845 mm
- Honda CB1000 Hornet 1000 cc · 112 kW · zithoogte 810 mm
- Suzuki GSX-S1000 999 cc · 112 kW · zithoogte 810 mm
- Honda CB1000 Hornet SP 1000 cc · 116 kW · zithoogte 809 mm
Vragen
Is de Aprilia Tuono V4 geschikt voor het A2-rijbewijs?
Nee: 132,4 kW is meer dan 70 kW, dus begrenzen voor A2 kan niet. Hiervoor heb je een rijbewijs A nodig.
Wat is de zithoogte van de Aprilia Tuono V4?
836 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Aprilia Tuono V4?
211 kg (rijklaar gewicht).
Hoeveel verbruikt de Aprilia Tuono V4 en wat is de actieradius?
Ongeveer 7,4 l/100 km; met de tank van 18,5 l kom je zo'n 220 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.