Ducati Streetfighter V4: technické údaje a srovnání
Ducati Streetfighter V4 (naked bike, od roku 2025): motor 1103 cm³, 157,5 kW / 214 k, 201 kg (pohotovostní), výška sedla 845 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Streetfighter V4: porovnat s libovolným modelem
Ducati Streetfighter V4od roku 2025 · 1103 cm³ · 158 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2025 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1103 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 157,5 kW / 214 k |
| Točivý moment | 120 Nm při 11250 ot./min |
| Hmotnost | 201 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 125 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | 222 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 7,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 615 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 516 000 Kč - 553 000 Kč |
Generace 2020-2024
| Ročníky | 2020-2024 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1103 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 153 kW / 208 k |
| Točivý moment | 123 Nm při 11500 ot./min |
| Hmotnost | 201 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 7,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena ojetého (odhad) | 401 000 Kč - 493 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Při pomalé jízdě cuká na plyn
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
Podobné motocykly
- BMW M 1000 R 999 cm³ · 154 kW · sedlo 830 mm
- Triumph Speed Triple 1160 cm³ · 135 kW · sedlo 830 mm
- Aprilia Tuono V4 1099 cm³ · 132 kW · sedlo 836 mm
- BMW M 1000 RS 999 cm³ · 160 kW · sedlo 850 mm
- BMW S1000R 999 cm³ · 125 kW · sedlo 830 mm
- MV Agusta Rush 1000 998 cm³ · 153 kW · sedlo 845 mm
- MV Agusta Brutale 1000 RR 998 cm³ · 148 kW · sedlo 845 mm
- Kawasaki Z H2 998 cm³ · 147 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Streetfighter V4 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 157,5 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Streetfighter V4?
845 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Streetfighter V4?
201 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Streetfighter V4?
Asi 7,4 l/100 km; s nádrží 16 l je to zhruba 190 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.