Moto Morini X-Cape 700: technické údaje a srovnání
Moto Morini X-Cape 700 (adventure, od roku 2025): motor 693 cm³, 51,5 kW / 70 k, 213 kg (suchá), výška sedla 820 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Moto Morini X-Cape 700: porovnat s libovolným modelem
Moto Morini X-Cape 700od roku 2025 · 693 cm³ · 52 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 693 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 51,5 kW / 70 k |
| Točivý moment | 68 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 213 kg (suchá) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 175 mm, vzadu 165 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 175 000 Kč - 193 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 147 000 Kč - 157 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Pohodlný posed
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Yamaha Tenere 700 689 cm³ · 54 kW · sedlo 875 mm
- Yamaha Tenere 700 World Raid 689 cm³ · 54 kW · sedlo 890 mm
- Suzuki V-Strom 650 645 cm³ · 52 kW · sedlo 835 mm
- Benelli TRK 702X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tenere 700 Rally 689 cm³ · 54 kW · sedlo 910 mm
- Rieju Xplora 707 X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 825 mm
- CFMoto 700MT 693 cm³ · 50 kW · sedlo 800 mm
- Kawasaki KLE650 649 cm³ · 52 kW · sedlo 870 mm
Časté otázky
Splňuje Moto Morini X-Cape 700 podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 51,5 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Moto Morini X-Cape 700?
820 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Moto Morini X-Cape 700?
213 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Moto Morini X-Cape 700?
Asi 5 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 310 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Moto Morini
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.