CFMoto 700MT: technické údaje a srovnání
CFMoto 700MT (adventure, od roku 2025): motor 693 cm³, 50 kW / 68 k, 240 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
CFMoto 700MT: porovnat s libovolným modelem
CFMoto 700MTod roku 2025 · 693 cm³ · 50 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Euro 5+ (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 693 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 50 kW / 68 k |
| Točivý moment | 60 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 240 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 150 mm, vzadu 148 mm |
| Max. zatížení | 175 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 170 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 126 000 Kč - 153 000 Kč |
Generace 2023-2024
| Ročníky | 2023-2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 693 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 49 kW / 67 k |
| Točivý moment | 60 Nm při 7250 ot./min |
| Hmotnost | 218 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 5,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 114 000 Kč - 120 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Stabilní na dálnici
Na co si dát pozor
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Benelli TRK 702X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tenere 700 689 cm³ · 54 kW · sedlo 875 mm
- Yamaha Tenere 700 World Raid 689 cm³ · 54 kW · sedlo 890 mm
- Suzuki V-Strom 650 645 cm³ · 52 kW · sedlo 835 mm
- Moto Morini X-Cape 700 693 cm³ · 52 kW · sedlo 820 mm
- Yamaha Tenere 700 Rally 689 cm³ · 54 kW · sedlo 910 mm
- QJ Motor SRT 700 SX 698 cm³ · 52 kW · sedlo 825 mm
- Rieju Xplora 707 X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 825 mm
Časté otázky
Splňuje CFMoto 700MT podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 50 kW.
Jakou výšku sedla má CFMoto 700MT?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží CFMoto 700MT?
240 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má CFMoto 700MT?
Asi 5,2 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 330 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.