Moto Guzzi V100 Mandello S: technické údaje a srovnání
Moto Guzzi V100 Mandello S (sportovně cestovní, od roku 2022): motor 1042 cm³, 85 kW / 116 k, 233 kg (pohotovostní), výška sedla 815 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Moto Guzzi V100 Mandello S: porovnat s libovolným modelem
Moto Guzzi V100 Mandello Sod roku 2022 · 1042 cm³ · 85 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
S (semi-active Ohlins) (od roku 2022)
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1042 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 85 kW / 116 k |
| Točivý moment | 105 Nm při 6750 ot./min |
| Hmotnost | 233 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 815 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | kardan, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 5,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 250 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 464 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 331 000 Kč - 418 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Dobrá ochrana před větrem
- Pohodlný posed
- Kvalitní odpružení
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Malá síť prodejců
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Honda NT1100 1084 cm³ · 75 kW · sedlo 820 mm
- Kawasaki Versys 1000 1043 cm³ · 88 kW · sedlo 840 mm
- Yamaha Tracer 9 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Triumph Tiger 1050 cm³ · 92 kW · sedlo 835 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- Yamaha Tracer 9 GT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- BMW F900XR 895 cm³ · 77 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Moto Guzzi V100 Mandello S podmínky pro skupinu A2?
Ne: 85 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Moto Guzzi V100 Mandello S?
815 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Moto Guzzi V100 Mandello S?
233 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Moto Guzzi V100 Mandello S?
Asi 5,8 l/100 km; s nádrží 17 l je to zhruba 250 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Moto Guzzi
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.