Kawasaki Versys 1000: technické údaje a srovnání
Kawasaki Versys 1000 (sportovně cestovní, 2019-2024): motor 1043 cm³, 88 kW / 120 k, 255 kg (pohotovostní), výška sedla 840 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Kawasaki Versys 1000: porovnat s libovolným modelem
Kawasaki Versys 10002019-2024 · 1043 cm³ · 88 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2. generace (2019-2024)
| Ročníky | 2019-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1043 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 88 kW / 120 k |
| Točivý moment | 102 Nm |
| Hmotnost | 255 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21 l |
| Spotřeba | 6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 246 000 Kč - 319 000 Kč |
facelift (88 kW, 250 kg wet, seat 840) (2015-2018)
| Ročníky | 2015-2018 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1043 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 88 kW / 120 k |
| Hmotnost | 250 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 150 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21 l |
| Spotřeba | 6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 192 000 Kč - 224 000 Kč |
(87 kW, 239 kg wet, seat 845) (2012-2014)
| Ročníky | 2012-2014 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1043 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 87 kW / 118 k |
| Hmotnost | 239 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 845 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21 l |
| Spotřeba | 6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 180 000 Kč - 200 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Moderní elektronika
- Snadná montáž zavazadel
- Stabilní na dálnici
Na co si dát pozor
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Triumph Tiger 1050 cm³ · 92 kW · sedlo 835 mm
- Triumph Sprint GT 1050 cm³ · 96 kW · sedlo 815 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- BMW R 1200 RS 1170 cm³ · 92 kW · sedlo 820 mm
- Yamaha Tracer 9 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello S 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- Honda NT1100 1084 cm³ · 75 kW · sedlo 820 mm
- Yamaha Tracer 9 GT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
Časté otázky
Splňuje Kawasaki Versys 1000 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 88 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Kawasaki Versys 1000?
840 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Kawasaki Versys 1000?
255 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Kawasaki Versys 1000?
Asi 6 l/100 km; s nádrží 21 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Kawasaki
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.