Honda NT1100: technické údaje a srovnání
Honda NT1100 (sportovně cestovní, od roku 2022): motor 1084 cm³, 75 kW / 102 k, 238 kg (pohotovostní), výška sedla 820 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Také se píše: Honda NT 1100
Honda NT1100: porovnat s libovolným modelem
Honda NT1100od roku 2022 · 1084 cm³ · 75 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2022
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1084 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 75 kW / 102 k |
| Točivý moment | 112 Nm při 5500 ot./min |
| Hmotnost | 238 kg (pohotovostní), verze DCT 248 kg |
| Výška sedla | 820 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 150 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | 194 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20,4 l |
| Spotřeba | 5,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 362 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 258 000 Kč - 326 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Dobrá ochrana před větrem
- Snadná montáž zavazadel
- Moderní elektronika
Na co si dát pozor
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- BMW F900XR 895 cm³ · 77 kW · sedlo 820 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello S 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- Kawasaki Versys 1000 1043 cm³ · 88 kW · sedlo 840 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- Triumph Tiger 1050 cm³ · 92 kW · sedlo 835 mm
- Yamaha Tracer 9 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 815 mm
- Yamaha Tracer 9 GT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
Časté otázky
Splňuje Honda NT1100 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 75 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Honda NT1100?
820 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Honda NT1100?
238 kg (pohotovostní), verze DCT 248 kg.
Jakou spotřebu a dojezd má Honda NT1100?
Asi 5,4 l/100 km; s nádrží 20,4 l je to zhruba 330 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.