Moto Guzzi V100 Mandello S: specificaties en vergelijking
Moto Guzzi V100 Mandello S (sporttoerer, vanaf 2022): motorblok van 1042 cc, 85 kW / 116 pk, 233 kg (rijklaar gewicht), zithoogte 815 mm. Rijbewijs: alleen A.
Moto Guzzi V100 Mandello S vergelijken met een model naar keuze
Moto Guzzi V100 Mandello Svanaf 2022 · 1042 cc · 85 kW
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Specificaties
S (semi-active Ohlins) (vanaf 2022)
| Bouwjaren | vanaf 2022 |
|---|---|
| Type | Sporttoerer |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1042 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Koppel | 105 Nm bij 6750 tpm |
| Gewicht | 233 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 815 mm |
| Veerweg | voor 130 mm, achter 130 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | cardan, handgeschakeld |
| Tank | 17 l |
| Verbruik | 5,8 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 250 km |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 19.100 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 13.600 - € 17.200 |
Waarom het de moeite waard is
- Moderne elektronica
- Goede windbescherming
- Comfortabele zitpositie
- Vering van goede kwaliteit
Zwakke punten
- Dure onderdelen
- Klein dealernetwerk
- Zwaar: 230 kg of meer
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
- Elektrische stekkers: corrosie, verlichting, schakelaars
- Valschade: stuureinden, hendels, voetsteunen, krassen op deksels
Vergelijkbare modellen
- Honda NT1100 1084 cc · 75 kW · zithoogte 820 mm
- Kawasaki Versys 1000 1043 cc · 88 kW · zithoogte 840 mm
- Yamaha Tracer 9 890 cc · 88 kW · zithoogte 845 mm
- Triumph Tiger 1050 cc · 92 kW · zithoogte 835 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello 1042 cc · 85 kW · zithoogte 815 mm
- Yamaha Tracer 9 GT 890 cc · 88 kW · zithoogte 845 mm
- Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale 1042 cc · 85 kW · zithoogte 815 mm
- BMW F900XR 895 cc · 77 kW · zithoogte 820 mm
Vragen
Is de Moto Guzzi V100 Mandello S geschikt voor het A2-rijbewijs?
Nee: 85 kW is meer dan 70 kW, dus begrenzen voor A2 kan niet. Hiervoor heb je een rijbewijs A nodig.
Wat is de zithoogte van de Moto Guzzi V100 Mandello S?
815 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Moto Guzzi V100 Mandello S?
233 kg (rijklaar gewicht).
Hoeveel verbruikt de Moto Guzzi V100 Mandello S en wat is de actieradius?
Ongeveer 5,8 l/100 km; met de tank van 17 l kom je zo'n 250 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.