Morbidelli T802X: technické údaje a srovnání
Morbidelli T802X (adventure, od roku 2027): motor 799 cm³, 69,5 kW / 94 k, 189 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 830 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Také se píše: Morbidelli T 802 X
Morbidelli T802X: porovnat s libovolným modelem
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2027
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 799 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 69,5 kW / 94 k |
| Hmotnost | 189 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20,5 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 360 km |
| Cena | Cena neznámá |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Stabilní na dálnici
- Dobrý pro jízdu ve dvou
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Některé díly se těžko shánějí
Podobné motocykly
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- KTM 790 Adventure 799 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- CFMoto 800MT 799 cm³ · 67 kW · sedlo 825 mm
- Kove 800X Pro 799 cm³ · 70 kW · sedlo 875 mm
- Kove 800X Rally 799 cm³ · 70 kW · sedlo 895 mm
- Morbidelli T802XR Rally 799 cm³ · 70 kW · sedlo 875 mm
- QJ Motor SRT 800 RX 799 cm³ · 70 kW · sedlo 830 mm
- Morbidelli T802XR 799 cm³ · 70 kW · sedlo 850 mm
Časté otázky
Splňuje Morbidelli T802X podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 69,5 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Morbidelli T802X?
830 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Morbidelli T802X?
189 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má Morbidelli T802X?
Asi 5 l/100 km; s nádrží 20,5 l je to zhruba 360 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Morbidelli
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.