Kove 800X Rally: technické údaje a srovnání
Kove 800X Rally (adventure, od roku 2024): motor 799 cm³, 69,5 kW / 94 k, 176 kg (pohotovostní), výška sedla 895 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Kove 800X Rally: porovnat s libovolným modelem
Kove 800X Rallyod roku 2024 · 799 cm³ · 70 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 799 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 69,5 kW / 94 k |
| Točivý moment | 79 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 176 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 895 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 270 mm, vzadu 240 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 243 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 169 000 Kč - 219 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Kvalitní odpružení
- Moderní elektronika
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Některé díly se těžko shánějí
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- KTM 790 Adventure 799 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- Morbidelli T802XR 799 cm³ · 70 kW · sedlo 850 mm
- CFMoto 800MT 799 cm³ · 67 kW · sedlo 825 mm
- Morbidelli T802XR Rally 799 cm³ · 70 kW · sedlo 875 mm
- Morbidelli T802X 799 cm³ · 70 kW · sedlo 830 mm
- BMW F 850 GS 853 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- Kove 800X Pro 799 cm³ · 70 kW · sedlo 875 mm
Časté otázky
Splňuje Kove 800X Rally podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 69,5 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Kove 800X Rally?
895 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Kove 800X Rally?
176 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Kove 800X Rally?
Asi 5,6 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 310 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.