CFMoto 800MT: technické údaje a srovnání
CFMoto 800MT (adventure, od roku 2024): motor 799 cm³, 67 kW / 91 k, 231 kg (pohotovostní), výška sedla 825 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
CFMoto 800MT: porovnat s libovolným modelem
CFMoto 800MTod roku 2024 · 799 cm³ · 67 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Sport/Touring (od roku 2024)
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 799 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 67 kW / 91 k |
| Točivý moment | 75 Nm při 8000 ot./min |
| Hmotnost | 231 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 160 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19 l |
| Spotřeba | 5,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 320 km |
| Cena ojetého (odhad) | 177 000 Kč - 230 000 Kč |
Sport/Touring (2022-2023)
| Ročníky | 2022-2023 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 799 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 67 kW / 91 k |
| Točivý moment | 75 Nm při 8000 ot./min |
| Hmotnost | 231 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19 l |
| Spotřeba | 5,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 320 km |
| Cena ojetého (odhad) | 170 000 Kč - 179 000 Kč |
Proč za to stojí
- Stabilní na dálnici
- Pohodlný posed
- Kvalitní odpružení
- Dobrá ochrana před větrem
Na co si dát pozor
- Drahé pojištění
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- KTM 790 Adventure 799 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- BMW F 850 GS 853 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- Moto Guzzi V85 TT 853 cm³ · 59 kW · sedlo 830 mm
- Suzuki V-Strom 800DE 776 cm³ · 62 kW · sedlo 855 mm
- Voge DS900X 895 cm³ · 70 kW · sedlo 825 mm
- BMW F 800 GS 895 cm³ · 64 kW · sedlo 815 mm
- CFMoto 800MT Explore 799 cm³ · 67 kW · sedlo 825 mm
Časté otázky
Splňuje CFMoto 800MT podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 67 kW.
Jakou výšku sedla má CFMoto 800MT?
825 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží CFMoto 800MT?
231 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má CFMoto 800MT?
Asi 5,2 l/100 km; s nádrží 19 l je to zhruba 320 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.