Ducati Diavel: technické údaje a srovnání
Ducati Diavel (cruiser, 2019-2022): motor 1262 cm³, 117 kW / 159 k, 244 kg (pohotovostní), výška sedla 780 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Diavel: porovnat s libovolným modelem
Ducati Diavel2019-2022 · 1262 cm³ · 117 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
1260 (2019-2022)
| Ročníky | 2019-2022 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1262 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 117 kW / 159 k |
| Točivý moment | 129 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 244 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 780 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 6,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena ojetého (odhad) | 383 000 Kč - 447 000 Kč |
1. generace (2011-2018)
| Ročníky | 2011-2018 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1198 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 119,1 kW / 162 k |
| Hmotnost | 239 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 770 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 6,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena ojetého (odhad) | 269 000 Kč - 384 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Moderní elektronika
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Krátký dojezd, časté tankování
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
Podobné motocykly
- Ducati XDiavel 1262 cm³ · 115 kW · sedlo 755 mm
- Ducati Diavel V4 1158 cm³ · 124 kW · sedlo 790 mm
- Harley-Davidson Sportster S 1252 cm³ · 90 kW · sedlo 765 mm
- Ducati XDiavel V4 1158 cm³ · 124 kW · sedlo 770 mm
- Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special 1247 cm³ · 89 kW · sedlo 675 mm
- Harley-Davidson V-Rod Muscle 1247 cm³ · 89 kW · sedlo 705 mm
- Yamaha VMAX 1679 cm³ · 147 kW · sedlo 775 mm
- Suzuki Intruder M1800R 1783 cm³ · 92 kW · sedlo 705 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Diavel podmínky pro skupinu A2?
Ne: 117 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Diavel?
780 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Diavel?
244 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Diavel?
Asi 6,8 l/100 km; s nádrží 17 l je to zhruba 220 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.