Ducati Diavel V4: technické údaje a srovnání
Ducati Diavel V4 (cruiser, od roku 2023): motor 1158 cm³, 123,6 kW / 168 k, 236 kg (pohotovostní), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Diavel V4: porovnat s libovolným modelem
Ducati Diavel V4od roku 2023 · 1158 cm³ · 124 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2023
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1158 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 123,6 kW / 168 k |
| Točivý moment | 126 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 236 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 145 mm |
| Max. zatížení | 217 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 6,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 678 000 Kč - 685 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 508 000 Kč - 610 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Podobné motocykly
- Ducati XDiavel V4 1158 cm³ · 124 kW · sedlo 770 mm
- Ducati Diavel 1262 cm³ · 117 kW · sedlo 780 mm
- Ducati Diavel V4 RS 1103 cm³ · 134 kW · sedlo 790 mm
- Ducati XDiavel 1262 cm³ · 115 kW · sedlo 755 mm
- Harley-Davidson Sportster S 1252 cm³ · 90 kW · sedlo 765 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Diavel V4 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 123,6 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Diavel V4?
790 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Diavel V4?
236 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Diavel V4?
Asi 6,5 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.