Ducati XDiavel: technické údaje a srovnání
Ducati XDiavel (cruiser, 2016-2024): motor 1262 cm³, 114,7 kW / 156 k, 247 kg (pohotovostní), výška sedla 755 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati XDiavel: porovnat s libovolným modelem
Ducati XDiavel2016-2024 · 1262 cm³ · 115 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace 2016-2024
| Ročníky | 2016-2024 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1262 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 114,7 kW / 156 k |
| Hmotnost | 247 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 755 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 110 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 6,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 334 000 Kč - 503 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Pohodlný posed
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Málo pohodlný pro spolujezdce
- Drahé díly
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Ducati Diavel 1262 cm³ · 117 kW · sedlo 780 mm
- Harley-Davidson Sportster S 1252 cm³ · 90 kW · sedlo 765 mm
- Ducati Diavel V4 1158 cm³ · 124 kW · sedlo 790 mm
- Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special 1247 cm³ · 89 kW · sedlo 675 mm
- Ducati XDiavel V4 1158 cm³ · 124 kW · sedlo 770 mm
- Harley-Davidson V-Rod Muscle 1247 cm³ · 89 kW · sedlo 705 mm
- Ducati Diavel V4 RS 1103 cm³ · 134 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha VMAX 1679 cm³ · 147 kW · sedlo 775 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati XDiavel podmínky pro skupinu A2?
Ne: 114,7 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati XDiavel?
755 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati XDiavel?
247 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati XDiavel?
Asi 6,8 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 230 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.