Ducati Diavel: dane techniczne i porównanie
Ducati Diavel (cruiser, 2019-2022): silnik 1262 cm³, 117 kW / 159 KM, 244 kg (z płynami), wysokość siedzenia 780 mm. Prawo jazdy: tylko A.
Ducati Diavel: porównaj z dowolnym modelem
Ducati Diavel2019-2022 · 1262 cm³ · 117 kW
Wpisz markę lub model. Tabela otworzy się, gdy wybierzesz drugi motocykl.
Generacje
1260 (2019-2022)
| Roczniki | 2019-2022 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Prawo jazdy | tylko A |
| Silnik | 1262 cm³, 2 cyl. |
| Moc | 117 kW / 159 KM |
| Moment obrotowy | 129 Nm przy 7500 obr./min |
| Masa | 244 kg (z płynami) |
| Wysokość siedzenia | 780 mm |
| Maks. obciążenie | brak danych |
| ABS | ABS |
| Napęd / skrzynia | łańcuch, manualna |
| Bak | 17 l |
| Spalanie | 6,8 l/100 km |
| Zasięg na jednym baku | 220 km |
| Cena używanego (szacunek) | 68 000 zł - 79 000 zł |
1. generacja (2011-2018)
| Roczniki | 2011-2018 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Prawo jazdy | tylko A |
| Silnik | 1198 cm³, 2 cyl. |
| Moc | 119,1 kW / 162 KM |
| Masa | 239 kg (z płynami) |
| Wysokość siedzenia | 770 mm |
| Maks. obciążenie | brak danych |
| ABS | ABS |
| Napęd / skrzynia | łańcuch, manualna |
| Bak | 17 l |
| Spalanie | 6,8 l/100 km |
| Zasięg na jednym baku | 220 km |
| Cena używanego (szacunek) | 47 500 zł - 68 000 zł |
Dlaczego warto?
- Łagodna, przewidywalna moc
- Nowoczesna elektronika
- Niskie siedzenie: do 780 mm
Słabe strony
- Drogie części
- Drogie ubezpieczenie
- Mały zasięg, częste tankowanie
- Ciężki: 230 kg i więcej
Co sprawdzić w używanym
- Historia serwisowa: pieczątki i faktury
- Złącza elektryczne: korozja, światła, przełączniki
- Regulacja zaworów: zrobiona na czas?
Podobne motocykle
- Ducati XDiavel 1262 cm³ · 115 kW · siedzenie 755 mm
- Ducati Diavel V4 1158 cm³ · 124 kW · siedzenie 790 mm
- Harley-Davidson Sportster S 1252 cm³ · 90 kW · siedzenie 765 mm
- Ducati XDiavel V4 1158 cm³ · 124 kW · siedzenie 770 mm
- Harley-Davidson V-Rod Night Rod Special 1247 cm³ · 89 kW · siedzenie 675 mm
- Harley-Davidson V-Rod Muscle 1247 cm³ · 89 kW · siedzenie 705 mm
- Yamaha VMAX 1679 cm³ · 147 kW · siedzenie 775 mm
- Suzuki Intruder M1800R 1783 cm³ · 92 kW · siedzenie 705 mm
Pytania
Czy Ducati Diavel spełnia wymagania prawa jazdy A2?
Nie: 117 kW to ponad 70 kW, więc nie wolno go ograniczyć pod A2. Potrzebna jest kategoria A.
Ducati Diavel: jaka jest wysokość siedzenia?
780 mm. To, czy dosięgniesz ziemi, zależy też od szerokości siedzenia: wyszukiwarka szacuje to z Twojego wzrostu i długości nogi.
Ile waży Ducati Diavel?
244 kg (z płynami).
Ile pali Ducati Diavel i jaki ma zasięg?
Ok. 6,8 l/100 km; z bakiem 17 l to około 220 km do rezerwy.
Dane od producentów i z testów; ceny są szacunkowe. Sprawdź konkretny egzemplarz.