Benelli 752S: technické údaje a srovnání
Benelli 752S (naked bike, od roku 2019): motor 754 cm³, 56 kW / 76 k, 228 kg, výška sedla 810 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Benelli 752S: porovnat s libovolným modelem
Benelli 752Sod roku 2019 · 754 cm³ · 56 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2019
| Ročníky | od roku 2019 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 754 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 56 kW / 76 k |
| Točivý moment | 67 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 228 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Max. zatížení | 180 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14,5 l |
| Spotřeba | 5,3 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 240 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 177 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 95 000 Kč - 160 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Silné brzdy
- Moderní elektronika
- Plynulý, předvídatelný výkon
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Yamaha MT-07 689 cm³ · 54 kW · sedlo 805 mm
- Suzuki SV650 645 cm³ · 56 kW · sedlo 785 mm
- Honda CB750 Hornet 755 cm³ · 68 kW · sedlo 795 mm
- Suzuki GSX-8S 776 cm³ · 61 kW · sedlo 810 mm
- Kawasaki Z650 649 cm³ · 50 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha MT-07 Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 805 mm
- Harley-Davidson Street Rod 750 cm³ · 52 kW · sedlo 765 mm
- Mash FR750 730 cm³ · 55 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje Benelli 752S podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 56 kW.
Jakou výšku sedla má Benelli 752S?
810 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Benelli 752S?
228 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Benelli 752S?
Asi 5,3 l/100 km; s nádrží 14,5 l je to zhruba 240 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.