Aprilia RSV4 1100: specificaties en vergelijking
Aprilia RSV4 1100 (sport, vanaf 2025): motorblok van 1099 cc, 161,8 kW / 220 pk, 204 kg (rijklaar gewicht), zithoogte 840 mm. Rijbewijs: alleen A.
Aprilia RSV4 1100 vergelijken met een model naar keuze
Aprilia RSV4 1100vanaf 2025 · 1099 cc · 162 kW
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Generaties
Modelupdate 2025 (vanaf 2025)
| Bouwjaren | vanaf 2025 |
|---|---|
| Type | Sport |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1099 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 161,8 kW / 220 pk |
| Koppel | 125 Nm bij 10800 tpm |
| Gewicht | 204 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 840 mm |
| Veerweg | voor 127 mm, achter 130 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 18 l |
| Verbruik | 7,9 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 200 km |
| Nieuwprijs (officiële Duitse prijslijst) | € 22.100 |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 18.600 - € 19.900 |
Modelupdate 2021 (2021-2024)
| Bouwjaren | 2021-2024 |
|---|---|
| Type | Sport |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1099 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 159,5 kW / 217 pk |
| Koppel | 125 Nm bij 10500 tpm |
| Gewicht | 202 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 845 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 17,9 l |
| Verbruik | 7,9 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 200 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 19.200 - € 22.400 |
Factory / RR (2019-2020)
| Bouwjaren | 2019-2020 |
|---|---|
| Type | Sport |
| Rijbewijs | alleen A |
| Motorblok | 1077 cc, 4 cil. |
| Vermogen | 159 kW / 216 pk |
| Koppel | 122 Nm bij 11000 tpm |
| Gewicht | 199 kg (rijklaar gewicht) |
| Zithoogte | 845 mm |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 18,4 l |
| Verbruik | 7,8 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 210 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 17.300 - € 18.200 |
Waarom het de moeite waard is
- Moderne elektronica
- Vering van goede kwaliteit
- Sterke remmen
- Karaktervol motorblok
Zwakke punten
- Dure onderdelen
- Vermoeiend op lange ritten
- Hoge verzekeringspremie
- Kleine actieradius, vaak tanken
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Elektrische stekkers: corrosie, verlichting, schakelaars
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
- Valschade: stuureinden, hendels, voetsteunen, krassen op deksels
Vergelijkbare modellen
- Ducati Panigale V4 1103 cc · 159 kW · zithoogte 850 mm
- BMW S1000RR 999 cc · 154 kW · zithoogte 824 mm
- Yamaha YZF-R1 998 cc · 147 kW · zithoogte 855 mm
- BMW M 1000 RR 999 cc · 160 kW · zithoogte 865 mm
- Honda CBR1000RR-R Fireblade 1000 cc · 160 kW · zithoogte 843 mm
- Suzuki GSX-R1000 999 cc · 149 kW · zithoogte 825 mm
- Ducati Panigale V4 R 998 cc · 160 kW · zithoogte 855 mm
- Kawasaki Ninja ZX-10R 998 cc · 144 kW · zithoogte 825 mm
Vragen
Is de Aprilia RSV4 1100 geschikt voor het A2-rijbewijs?
Nee: 161,8 kW is meer dan 70 kW, dus begrenzen voor A2 kan niet. Hiervoor heb je een rijbewijs A nodig.
Wat is de zithoogte van de Aprilia RSV4 1100?
840 mm. Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Aprilia RSV4 1100?
204 kg (rijklaar gewicht).
Hoeveel verbruikt de Aprilia RSV4 1100 en wat is de actieradius?
Ongeveer 7,9 l/100 km; met de tank van 18 l kom je zo'n 200 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.