UM Motorcycles Riverdale 401: technické údaje a srovnání
UM Motorcycles Riverdale 401 (retro / klasik, 2025): motor 401 cm³, 31,5 kW / 43 k, 187 kg (suchá), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: A2.
UM Motorcycles Riverdale 401: porovnat s libovolným modelem
UM Motorcycles Riverdale 4012025 · 401 cm³ · 32 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace 2025
| Ročníky | 2025 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 401 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 31,5 kW / 43 k |
| Hmotnost | 187 kg (suchá) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15,5 l |
| Spotřeba | 4,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 280 km |
| Cena ojetého (odhad) | 100 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Silné brzdy
- Kvalitní odpružení
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Některé díly se těžko shánějí
- Slabší zpracování
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Triumph Scrambler 400 X 398 cm³ · 29 kW · sedlo 835 mm
- Triumph Scrambler 400 XC 398 cm³ · 29 kW · sedlo 835 mm
- Junak SR 400 401 cm³ · 32 kW · sedlo 770 mm
- Junak M12 Vintage 400 401 cm³ · 31 kW · sedlo 735 mm
- Triumph Thruxton 400 398 cm³ · 31 kW · sedlo 795 mm
- Triumph Tracker 400 398 cm³ · 31 kW · sedlo 805 mm
- Fantic Caballero Rally 500 463 cm³ · 32 kW · sedlo 860 mm
- Fantic Caballero Scrambler 500 463 cm³ · 32 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje UM Motorcycles Riverdale 401 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 31,5 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má UM Motorcycles Riverdale 401?
790 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží UM Motorcycles Riverdale 401?
187 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má UM Motorcycles Riverdale 401?
Asi 4,8 l/100 km; s nádrží 15,5 l je to zhruba 280 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky UM Motorcycles
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.