Fantic Caballero Scrambler 500: technické údaje a srovnání
Fantic Caballero Scrambler 500 (retro / klasik, od roku 2025): motor 463 cm³, 32 kW / 44 k, 150 kg (suchá), výška sedla 820 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Fantic Caballero Scrambler 500: porovnat s libovolným modelem
Fantic Caballero Scrambler 500od roku 2025 · 463 cm³ · 32 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Modernizace 2025 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 463 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 32 kW / 44 k |
| Točivý moment | 42 Nm při 7000 ot./min |
| Hmotnost | 150 kg (suchá) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 150 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 250 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 175 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 147 000 Kč - 157 000 Kč |
Generace 2018-2024
| Ročníky | 2018-2024 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 449 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 29,4 kW / 40 k |
| Točivý moment | 43 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 160 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 820 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 150 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 3,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 111 000 Kč - 151 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Znatelné vibrace
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Fantic Caballero Rally 500 463 cm³ · 32 kW · sedlo 860 mm
- Herald Brute 500 449 cm³ · 32 kW · sedlo 835 mm
- Fantic Caballero Flat Track 500 449 cm³ · 29 kW · sedlo 845 mm
- Honda CL500 471 cm³ · 34 kW · sedlo 790 mm
- Triumph Scrambler 400 X 398 cm³ · 29 kW · sedlo 835 mm
- Benelli Leoncino 500 500 cm³ · 35 kW · sedlo 785 mm
- Macbor Eight Mile 500 Street 471 cm³ · 34 kW · sedlo 790 mm
- Macbor Eight Mile 500 SCR 471 cm³ · 35 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Fantic Caballero Scrambler 500 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 32 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Fantic Caballero Scrambler 500?
820 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Fantic Caballero Scrambler 500?
150 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Fantic Caballero Scrambler 500?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 12 l je to zhruba 250 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.