Junak M12 Vintage 400: technické údaje a srovnání
Junak M12 Vintage 400 (retro / klasik, od roku 2024): motor 401 cm³, 31 kW / 42 k, 185 kg, výška sedla 735 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Junak M12 Vintage 400: porovnat s libovolným modelem
Junak M12 Vintage 400od roku 2024 · 401 cm³ · 31 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 401 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 31 kW / 42 k |
| Točivý moment | 37 Nm při 8000 ot./min |
| Hmotnost | 185 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 735 mm |
| Max. zatížení | 150 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 124 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 86 000 Kč - 112 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Pohodlný posed
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Slabší zpracování
- Některé díly se těžko shánějí
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Triumph Scrambler 400 X 398 cm³ · 29 kW · sedlo 835 mm
- Triumph Scrambler 400 XC 398 cm³ · 29 kW · sedlo 835 mm
- UM Motorcycles Riverdale 401 401 cm³ · 32 kW · sedlo 790 mm
- Triumph Thruxton 400 398 cm³ · 31 kW · sedlo 795 mm
- Triumph Tracker 400 398 cm³ · 31 kW · sedlo 805 mm
- Junak SR 400 401 cm³ · 32 kW · sedlo 770 mm
- Fantic Caballero Rally 500 463 cm³ · 32 kW · sedlo 860 mm
- Fantic Caballero Scrambler 500 463 cm³ · 32 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Junak M12 Vintage 400 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 31 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Junak M12 Vintage 400?
735 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Junak M12 Vintage 400?
185 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Junak M12 Vintage 400?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 15 l je to zhruba 310 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.