TVS Apache RR 310: technické údaje a srovnání
TVS Apache RR 310 (sportovní, od roku 2024): motor 313 cm³, 28 kW / 38 k, 174 kg (suchá), výška sedla 810 mm. Řidičské oprávnění: A2.
TVS Apache RR 310: porovnat s libovolným modelem
TVS Apache RR 310od roku 2024 · 313 cm³ · 28 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
EU Euro 5 (od roku 2024)
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 313 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 28 kW / 38 k |
| Točivý moment | 29 Nm při 7900 ot./min |
| Hmotnost | 174 kg (suchá) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 11 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 102 000 Kč - 132 000 Kč |
Proč za to stojí
- Silné brzdy
- Kvalitní odpružení
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Únavný na dlouhých cestách
- Znatelné vibrace
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Yamaha YZF-R3 321 cm³ · 31 kW · sedlo 780 mm
- Morbidelli F352 349 cm³ · 31 kW · sedlo 790 mm
- Lexmoto LXR 380 378 cm³ · 26 kW · sedlo 800 mm
- KTM RC 390 373 cm³ · 32 kW · sedlo 824 mm
- Kove 350RR 344 cm³ · 35 kW · sedlo 790 mm
- CFMoto 300SR 292 cm³ · 21 kW · sedlo 780 mm
- Voge 300RR 292 cm³ · 21 kW · sedlo 780 mm
- Kawasaki Ninja 400 399 cm³ · 33 kW · sedlo 785 mm
Časté otázky
Splňuje TVS Apache RR 310 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 28 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má TVS Apache RR 310?
810 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží TVS Apache RR 310?
174 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má TVS Apache RR 310?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 11 l je to zhruba 230 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.